pozycje seksualne które uwielbiają kobiety

Jakie są najlepsze pozycje seksualne dla kobiet?

Zastanawiasz się jakie pozycje seksualne lubią kobiety? Preferencje są bardzo zróżnicowane – trudno znaleźć jeden schemat, który będzie idealny dla każdej kobiety. Seks nie powinien być monotonny i schematyczny – łóżkowe urozmaicenia pozwalają partnerom zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej i być może znaleźć pozycję, w której jest im najlepiej. Próby i błędy w końcu doprowadzą Was do pozycji seksualnych, które pozwalają na intensywną i głęboką penetrację, która przynosi największą przyjemność. Najlepszy pomysł to ciągłe eksperymentowanie – dzięki temu w łóżku nie będzie nudno. Pamiętaj także, że pozycja to nie wszystko, a wpływ na seksualne doznania ma także odpowiedni nastrój. Zanim zaczniesz eksperymentować zadbać o komfortową atmosferę, która sprawi, że będzie Wam jeszcze lepiej.

Jakie pozycje są najlepsze?

Nie ma jednoznaczniej odpowiedzi na to pytanie – najlepszą pozycją seksualną będzie taka, która pozwoli na osiągnięcie najwyższego poziomu przyjemności, a to sprawa bardzo indywidualna. Seks w jednej pozycji może być fajny, ale często się nudzi – podczas miłosnych doznań warto zmieniać wzajemne położenie. Łóżkowa kreatywność i bardziej intensywne doznania mogą dodać wiele plusów do relacji. Mówi się, że największą przyjemność sprawiają pozycje, które pozwalają na głęboką penetrację. Często są bardzo angażujące, ale też niesamowicie satysfakcjonujące. Głęboka penetracja to także duża szansa na osiągnięcie orgazmu.

Najprzyjemniejsze pozycje dla kobiet

Na pieska

To bardzo popularna pozycja, która skupia się na męskiej dominacji. To właśnie on podczas seksu nadaje tempo, decyduje o głębokości penetracji, czy może użyć rąk do stymulacji łechtaczki. Kobieta pochyla się do przodu podpierając się na łokciach i kolanach, a mężczyzna klęka za nią. Pozycja pozwala na intensywne doznania zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie.

Pozycja misjonarska

To klasyczna i najbardziej znana pozycja. Zaletą pozycji jest możliwość utrzymania kontaktu wzrokowego z partnerem i obserwowania swoich reakcji podczas seksu. To bardzo istotna zaleta, która pozwala stworzyć bliskość i intymną atmosferę. Podczas seksu w tej pozycji kobieta leży na plecach z lekko zgiętymi nogami, a mężczyzna leży na niej i decyduje o tempie oraz głębokości penetracji. To jednak klasyczna wersja seksu w pozycji misjonarskiej – by wzmocnić doznania i urozmaicić seks partnerka może położyć nogi na ramionach mężczyzny. Dzięki temu penetracja będzie głębsza i bardziej intensywna.

Pozycja tylna

Pozycje od tyłu pozwalają na stymulację przedniej ściany pochwy i punktu G. Dodatkowo podczas tej pozycji kobieta może dodać więcej własnej inicjatywy – okrężne ruchy biodrami, czy delikatne nadawanie tempa sprawią, że seks będzie jeszcze bardziej intensywny. Wiele kobiet boi się tej pozycji i nie wie do końca jak zachować się w  trakcie seksu od tyłu. To jednak nic strasznego! Wystarczy oprzeć się o mebel np. stolik czy łóżko i wypiąć się w stronę partnera tak, by pochwa znajdowała się na wysokości jego penisa.

Pozycja na łyżeczkę

To pozycja, która sprawia niesamowitą przyjemność zarówno partnerowi jak i partnerce. Pozwala na bliskość, intymność i intensywną stymulację punktu G. Pozycja ta należy raczej do spokojnych, ale to od Waszej fantazji zależy jak finalnie potoczy się zbliżenie. Seks poprowadzony w ten sposób nie wymaga wiele wysiłku, a pozwala na dłuższy i intensywniejszy stosunek.

Seks na stole

Seks na stole to wręcz filmowa wersja stosunku. Pozycja ta pozwala na kontakt wzrokowy i męską dominację. Dodatkowo jest seksualną fantazją wielu kobiet. Co istotne do seksu wcale nie potrzebujecie stołu – może być to blat, czy łóżko, a tak naprawdę jakakolwiek powierzchnia na której kobieta będzie mogła się położyć.

Pamiętaj jednak, że nie ma jednego idealnego przepisu na seks – przyjemność jest skutkiem odpowiedniej komunikacji i otwartej rozmowy o swoich potrzebach. Rankingi i listy to tylko podpowiedź, bo tak naprawdę to partnerka wie co sprawia jej największą przyjemność. Warto eksperymentować i pozwalać sobie na nowe doznania pamiętając o tym, żeby respektować swoje granice i preferencje. Seks zaczyna się także w głowie – a jeśli między Wami  jest okej, będzie zdecydowanie bardziej przyjemny.

Prześlij komentarz