Rodzaje wibratorów

Wibratory dzięki którym wzmocnisz doznania

Gadżety erotyczne do których zaliczają się wibratory wciąż są dla wielu osób tematem tabu. Niezależnie od naszego podejścia do tego tematu warto wiedzieć, że wibrująca zabawka może niezwykle poprawić humor i wzmocnić doznania erotyczne. Już w XIX wieku powstały pierwsze prototypy wibratorów pod postacią prostych urządzeń na korbkę. Używają ich zarówno singielki, jak i kobiety będące w związku, aby urozmaicić swoje życie łóżkowe. Na rynku jest bardzo dużo ciekawych modeli o różnym kształcie, kolorze i wielu trybach pomagających w mocniejszym odczuwaniu rozkoszy, pobudzaniu zmysłów i doprowadzaniu do szaleństwa. W naszym asortymencie posiadamy niezwykle rozbudowaną ofertę wibratorów, a poniżej przedstawimy kilka z nich.

Rodzje wibratorów na które warto zwrócić uwagę

Pierwsza z naszych bezcennych zabawek to wibrator Fifty Shades Of Grey New Charlie Tango. Pozornie można stwierdzić, że to klasyczny model. Co go wyróżnia? Niezwykle gładka powierzchnia będzie bardzo delikatna dla naszego ciała, a zaokrąglona główka ułatwi każdemu dotarcie w ulubione miejsce. Zabawka dzięki swojej budowie z pewnością dotrze we wszystkie miejsca erogenne. Będzie doskonała dla każdej pani…lub pary. Posiada 4 wzory wibracji i 3 różne tempa działania.

Teraz kolej na sprzęt, który wygląda nieco jak zabawka. Jest bardzo elastyczny, co ułatwi nam doznanie olbrzymiej przyjemności, a także wodoodporny, dzięki czemu będziemy mogli skorzystać z niego np. w wannie. Na czubku urządzenia znajdziemy 2 kulki, które posiadają dwa osobne silniki, dzięki czemu możemy je uruchomić osobno, gwarantując sobie niezapomniane przeżycia. Model Vibe Therapy Orbito Pink jest zrobiony z silikonu medycznego, który jest higieniczny i bardzo przyjemny w dotyku.

A może coś w kolorze niebieskim? Wibrator B Swish bgood Delixe Blue wygląda bardzo tradycyjnie, jednak zapewnia bardzo dużo frajdy. Co go wyróżnia wśród pozostałych gadżetów? Umiejętność dopasowania do temperatury ciała, a także 6 różnych trybów. Zapewni finezyjną przyjemność i sprawi, że masturbacja będzie niezwykle przyjemna.

Eleganckie i ciche modele – również się znajdą

Pora na niesamowicie elegancki model. Rocks – Off Chaiamo Black ma prestiżowy design, a to nie wszystko. Znajdziemy w nim aż 10 programów pracy, które wspiera niezwykle silny i wydajny akumulator. Jego kszałt jest stworzony do stymulacji łechtaczki, będzie więc świetnym wyborem jeśli szukamy wibratora do gry wstępnej.

Jeśli marzysz o czymś cichym i niepozornym to Vibe Therapy Incantation Pink będzie strzałem w „dziesiątkę”! Ten wibrator to spełnienie marzeń dla osób, które kochają stymulować swój punkt G i łechtaczkę. Posiada 7 trybów intensywności i sprawi, że szczytowanie będzie jeszcze bardziej przyjemne.

To nie wszystkie gadżety, które są w naszym sklepie. Znajdziecie ich o wiele, wiele więcej. Niezwykle szeroki asortyment sprawia, że każdy klient znajdzie coś indywidualnego i wyjątkowego. Oprócz wibratorów znajdziecie u nas m.in. dilda, kulki gejszy, pierścienie erekcyjne i wiele więcej. Zapraszamy na SekretnySekrecik.pl

Prześlij komentarz